Árčího doupě stupidních žvástů

Vítejte v mém virtuálním blázinci.

Podceněné schopnosti žáků

Zážitky z vlastní pokladnice.

Proč bychom nebyli drzí, když nás učitelé nesmí mlátit?

Jakožto student vím co mluvím. Drzosti některých žáků docela často přesahují všechny meze. Není tomu tak dávno, co se chudák kantor otočil k tabuli, žák toho využil, vylezl na lavici a ukázal třídě jisté místo svého těla. Bohudík nebyl onen imbecil z mé třídy, jináč bych se hanbou propadl. Třídá se samozřejmě mohla pochcát smíchy. Ne, že bych měl kantory nějak v lásce (a koho já taky mám?), ale co je moc, to je příliš. Osobně obdivuji trpělivost učitelů, kteří jsou nuceni to snášet bez fyzických trestů.

Obávám se, že bych učit nemohl. Kdyby mě žák něco podobného, tak bych se po něm ohnal tím, co zrovna mám v ruce. A když se jedná o tabulové kružítko s hrotem dlouhým nejméně 5 cm, tak to nemusí být zrovna příjemné.

Teď si případný čtenář asi říká, že je to nesmysl. Kdo by si přece dnes dovolil vystrčit na učitele prdel? Můžu vás ujistit, že to není pouze výplod mé zatížené mysli. Pořád se ptáte, kdo si to dnes dovolí?  Zkuste se zeptat vašich dětí, zda to zažívají ve škole. Pokud dítko odpoví ne, znamená to, že to samo provozuje. Pokud odpoví ano, raději ho hned pleskněte se slovy: ,,Učitele tvá prdel nezajímá!"

Samozřejmě si rád poslechnu váš názor k téhle nebetyčné drzosti. Jak byste žáka potrestali? Prokletí fanatických sekt (kterých dnes máme víc než dost) by asi nebylo to pravé. Nařezat mu? Škoda, že si to učitel nemůže dovolit. Pokud má svou práci rád.

Žádné komentáře
 
CSS, HTML 4.01, 2.6.2008